Jak na to

začněte hned

Jak vypadá spolupráce 

Při prvním kontaktu, prosím, uveďte základní informace o nemovitosti - poloha, technický stav, cena, popř. informace o dosavadní prezentaci nabídky, jak dlouho je v nabídce, případně reakce zájemců. Pokud máte vlastní fotodokumentaci nemovitosti, zašlete ji, na kvalitě nezáleží. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo nebo email, abych si s vámi  jako specialista Home Staging by God mohla sjednat termín schůzky.                 

Máte-li zájem o 10 základních pravidel JAK NA TO zdarma, stačí odeslat odpovědní formulář.

Jak probíhá konzultace 

Odměna za práci je časová, proto začínám hned od prvního vstupu do domu. V průběhu konzultace doporučím potřebné změny a zvážíme společně vhodné úpravy, které budou mít největší efekt a nejlépe zapůsobí na zájemce, to vše samozřejmě s ohledem na vámi stanovenou výši rozpočtu možných výdajů. Pokud lze, drobné úpravy provádím již v průběhu konzultace. Další navržené změny si můžete provést sami na základě písemného Přehledu doporučených úprav a shopping listu, který pro vás připravím (obvyklá doba 5 - 7 dní). Zde může moje služba skončit. Zpravidla však pokračuje po dodání a montáži zboží  Foto Stagingem; tzn. že nafotím a předám foto pro potřeby prezentace vaší nemovitosti.

 Anebo vše uděláme za vás, odměna je pak sjednávaná individuálně s ohledem na rozsah a harmonogram plánovaných změn. 

Kdo jsem

PhDr. Dagmar Godycká - vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze obor estetika. Obchodu s realitami se věnuji od roku 1994. Stále jsem aktivní realitní makléřkou a své profesní zkušenosti již 10 let předávám začínajícím kolegům jako lektorka profesního vzdělávání se zaměřením na komunikaci, prodejní dovednosti a zejména efektivní prezentaci realit.  Pro kariéru Home Stagera mě nadchla zkušená bytová designerka Jitka Kobzová, u které jsem také absolvovala Kurz základů Home Stagingu a Interiérové fotografie. Home Stagingu se věnuji od roku 2013.

Home Stager specialista

Dagmar Godycká

realitní zprostředkovatel

„HOME STAGING je pro mne jedinečným spojením zkušeností realitního makléře, výtvarného cítění bytového designera a předvídavosti divadelního scénografa." 


Kupující se rozhoduje v prvních 30 až 60 sekundách po vstupu do nemovitosti. Jak dlouho to trvá vám?