O nás

začněte hned

Jak vypadá spolupráce s námi

Při prvním kontaktu uveďte základní informace o nemovitosti - poloha, technický stav, cena, popř. informace o dosavadní prezentaci nabídky, jak dlouho je v nabídce, případně reakce zájemců. Pokud máte vlastní fotodokumentaci nemovitosti, prosíme o její zaslání. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo nebo email, aby s vámi specialista Home Staging by God mohl sjednat termín schůzky. Máte-li zájem o 10 základních pravidel JAK NA TO zdarma, stačí odeslat odpovědní formulář.

Jak probíhá konzultace HS

Naše odměna za práci je časová, proto začínáme hned od prvního vstupu do domu. V průběhu konzultace zvážíme vhodné úpravy a doporučíme potřebné změny, které budou mít největší efekt a nejlépe zapůsobí na zájemce, to vše samozřejmě s ohledem na vámi stanovenou výši rozpočtu možných výdajů. Drobné úpravy provádíme již v průběhu konzultace. Další námi navržené změny si můžete provést sami na základě písemného Přehledu doporučených úprav, který od nás společně s CD s nahranými fotografiemi pro inzerci obdržíte ve sjednaném termínu (obvyklá doba 5 - 7 dní). Anebo vše uděláme za vás, odměna je pak sjednávaná individuálně s ohledem na rozsah a harmonogram plánovaných změn. 

Kdo jsme

PhDr. Dagmar Godycká vystudovala Filozofickou fakultu University Karlovy v Praze obor estetika. Obchodu s realitami se věnuje od roku 1994. Je úspěšnou realitní makléřkou a své profesní zkušenosti již desátým rokem předává začínajícím kolegům jako lektorka profesního vzdělávání se zaměřením na komunikaci, prodejní dovednosti a zejména efektivní prezentaci realit.  Pro kariéru Home Stagera ji nadchla zkušená bytová designerka Jitka Kobzová, u které také absolvovala Kurz základů Home Stagingu a Interiérové fotografie. Home Stagingu se věnuje od roku 2013.

Home Stager specialista

Dagmar Godycká

obchodník s realitami

„HOME STAGING je pro mne jedinečným spojením zkušeností realitního makléře, výtvarného cítění bytového designera a předvídavosti divadelního scénografa." 


Kupující se rozhoduje v prvních 30 až 60 sekundách po vstupu do nemovitosti. Jak dlouho to trvá vám?

Napsali o nás