Služby

udělám práci za vás

Home Staging by God

Co se stane, pokud si objednáte službu


Pro vlastníky realit

Připravím váš dům nebo byt tak, aby byl atraktivní pro prezentaci a zároveň k zájemci přívětivý a dal mu dostatečný prostor vtisknout sem vlastní představu, jak v tomto novém prostředí bude žít. Každý kupec hledá nový domov, který bude hezčí, než ten, který hodlá opustit. 


Pro realitní kanceláře

Nabídnout klientům specializovanou službu navíc. Získat výhodu před konkurencí. Vyhnout se neustálému smlouvání o ceně nemovitosti. Zvýšit své příjmy. Získat spolupracujícího vlastníka nemovitosti. Docílit profesionální prezentace realit. Mít kladnou odezvu od zákazníků.

 To není sen. To dokážete 

s    Home Staging by God.Zdarma

Objednejte si  rychlého pomocníka. Stačí  odeslat odpovědní formulář, který najdete na této stránce 

a  obdržíte zdarma 10 základních pravidel JAK NA TO.


Ovlivnit myšlení zájemce znamená ovlivnit jeho emoce


Přípravu realit k prodeji a k pronájmu chápu jako dialog mezi prodávajícím a potenciálním zájemcem, který se vede prostřednictvím nemovitosti samé. Vždy vycházím  z přání a respektuji potřeby zákazníka. Dlouholetá zkušenost z obchodu s realitami mi umožňuje dobře odhadnout osobu zájemce a připravit prezentaci nemovitosti tak, aby odpovídala jeho očekávání. HOME STAGING by God přináší novou specializovanou službu, přípravu nemovitosti pro profesionální prezentaci na realitním trhu, která vám ušetří námahu, čas, peníze a spoustu starostí.


Investice do Home Stagingu se vyplatí 

Ceník služeb

První služba

Konzultace Home Stagingu - v trvání cca 2 hodin

Cena s DPH: 4.356

3600 Kč

Úpravy navazující na konzultaci

zpravidla


nebo jednodušší úpravy lze provést návazně na konzultaci. V takovém případě je účtována cena 1.000,- Kč za první započatou hodinu, další 250,-Kč 

za započatou čtvrthodinu.

Cena bez DPH

dle dohody

Doprava

Louny a okolí do 15 km 

ostatní podle dohody

zdarma


Ochrana spořebitele

Dodržuji zákonné povinnosti týkající se ochrany práv spotřebitele. Spotřebitel má možnost v případě stížnosti na námi poskytnuté služby obrátit se na orgány dohledu podle zákona č. 378/2015 Sb., subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).